Poniżej dostępne są materiały dla mediów w postaci obrazów przeznaczonych do druku oraz przeznaczonych do wyświetlania na ekranach.

 

Logo

Logo dostępne jest z przezroczystością (pliki PNG) w dwóch wersjach – logo z dodatkowym napisem im. Marii Karłowskiej w Żninie oraz bez napisu.

 

Jeśli potrzebne jest logo w innej wersji lub w wyższej rozdzielczości, prosimy zgłosić ten fakt na adres [email protected] lub na adres [email protected].

 

 

Inne pliki

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski