Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego Szkół Ponadpodstawowych w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców odbyły się 21 października 2022 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał dyrektor ZST w Żninie Leszek Kowalski. W zawodach wzięło udział sześć szkół:  Zespół Szkół Technicznych w Żninie, I Liceum Ogólnokształcące w Żninie, Zespół Szkół Ekonomiczno- Handlowych w Żninie, Zespół Szkół Niepublicznych w Gąsawie, Zespół Szkół Niepublicznych w  Janowcu Wlkp. i Liceum Ogólnokształcące w Barcinie. Duży sukces osiągnęła drużyna chłopców naszej szkoły docierając do finału. W finale ZST Żnin pokonał drużynę ZSN Gąsawa 1:3 i będzie reprezentował Powiat Żniński na szczeblu wojewódzkim. Medale i dyplomy zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Żninie. Klasyfikacja końcowa dziewcząt: I miejsce – I LO Żnin II miejsce – ZSE – H Żnin III miejsce – ZSN Gąsawa IV miejsce – ZST Żnin V miejsce – ZSN Janowiec Wlkp. Klasyfikacja końcowa chłopców: I miejsce – ZST Żnin II miejsce – ZSN Gąsawa III miejsce – I LO Żnin IV miejsce – LO Barcin V miejsce – ZSE – H Żnin VI miejsce – ZSN Janowiec Wlkp. Dziękujemy wszystkim drużynom za obecność i sportową rywalizację.