18 grudnia reprezentacja ZST uczestniczyła w 25 jubileuszowej edycji Turnieju Świątecznego o Puchar Starosty Żnińskiego w piłce nożnej halowej. Do rozgrywek przystąpiło mniej zespołów niż zazwyczaj bo tylko 6. Trafiamy do trudnej grupy z I LO Żnin oraz ZSN Janowiec. Piłkarskie szachy z ogólniakiem rozstrzyga na naszą korzyść Paweł Polaczek i kończymy mecz wygraną 1 do 0. W drugim meczu pokonujemy zespół z Janowca Wielkopolskiego 2 : 1 i kończymy rozgrywki  grupowe na pierwszym miejscu i pewnie meldujemy się w półfinale. Tam trafiamy na zespół z Łabiszyna. Przeciwnicy grają bardzo ambitnie ale nasza zespołowa gra pozwala na pewne zwycięstwo okraszone 5 bramkami Pawła. Meldujemy się w finale. Spotykamy się ponownie z drużyną żnińskiego LO, która po bardzo zaciętym meczu pokonuje drużynę gospodarzy ZSEiH dopiero w rzutach karnych. Niestety finał zaczynamy niezbyt dobrze, szybko tracąc  bramkę po ładnej kontrze ogólniaka, ale od czego jest Pablo. Jeszcze w pierwszej połowie Paweł Polaczek po indywidualnej akcji doprowadza do remisu. Druga połowa to sytuacje po obu stronach, ale świetnie spisywali się bramkarze obu drużyn. Kilka świetnych interwencji zanotował  Radek Ciechna, który także popisał się idealnym wyprowadzeniem w akcji bramkowej,  gdzie po asyście Jakuba Szpeka na prowadzenie naszą drużynę wyprowadza Kacper Borkowski. Wynik do końca nie uległ zmianie i tym samym bronimy tytuł Mistrzów zdobyty przed rokiem. Brawo drużyna.

Należy wyróżnić Pawła Polaczyka za strzelenie największej liczby bramek w turnieju oraz zdobycie tytułu Króla Strzelców, Radka Ciechnę wybranego najlepszym bramkarzem turnieju, a także Norberta Dykasa najbardziej wartościowego zawodnika drużyny ZST.