W dniu 24 maja 2019 r. na sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Żninie odbył się X Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. Naszą szkołę reprezentowali Filip Szkudlarek z klasy I TI oraz Przemysław Kaczmarek z III TI. Po trzech etapach konkursu, bardzo wysokie trzecie miejsce uzyskał Przemysław Kaczmarek. Za miejsce na podium otrzymał cenne nagrody, które ufundowali Poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Zemke oraz Starostwo Powiatowe w Żninie.

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski