W miesiącu maju i czerwcu rozegraliśmy w naszej szkole mecze w ramach Mistrzostw Szkoły w piłce nożnej. Mecze rozgrywane były systemem pucharowym 2 razy 15 minut. Do półfinału dotarły klasa IIa ZSZ i I TI oraz IIIa wraz z III TI. W pierwszym meczu zawodnicy IIa wysoko pokonali młodszych kolegów z I TI, natomiast w drugim meczu zdecydowaną przewagę udokumentowała klasa IIIa ZSZ. W wielkim finale trwała zacięta walka do ostatniej minuty, minimalnie lepsi okazali się starsi piłkarze z klasy IIIa pokonując drużynę IIa ZSZ dwa do jednego. Rozgrywki przygotował Mariusz Ćwikliński, mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego Tomasz Wysocki, Paweł Kwaśniewski, Dariusz Berdysz oraz Mariusz Ćwikliński.

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski