W dniu  31 maja 2016 r. w naszej szkole rozegrane zostały IV Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie. Grano systemem do dwóch przegranych spotkań. W kategorii chłopców najlepszy okazał się reprezentant ZSP w Żninie Borys Burchardt. Wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła Dorota Światowa a trzecia była Aneta Ciesielka reprezentujące naszą szkołę. W zawodach   wystąpiła jeszcze Dorota Boińska oraz Łukasz Brzeziński i Patryk Kucharski z ZSP w Żninie.

 

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski