Komputer to nie tylko portale społecznościowe, gry, filmy itp., a klocki to nie tylko zabawa. Przekonali się o tym uczestnicy zajęć „Lego-Roboty na Pałukach”, realizowanych przez stowarzyszenie „Browarowa-Większy Format”, a dofinansowanych ze środków województwa kujawsko-pomorskiego oraz Urzędu Miejskiego w Żninie. Podstawy programowania i konstruowania robotów poznają projektując, budując i „ożywiając”  konstrukcje z klocków Lego Mindstorms.  Zobaczcie pierwsze efekty ich pracy.

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski