Podczas “Ferii z Browarową” nie zaniedbaliśmy także tradycyjnych form rozrywki skierowanych szczególnie do najmłodszych dzieci. W piątek 22. stycznia spotkaliśmy się na “Planszomanii, czyli oldschoolowym graniu”. Uczestnicy szybko opanowali zasady gry Dixit, a zabawne i zaskakujące skojarzenia słów i obrazów wciągnęły wszystkich na kilkanaście rozgrywek. Ogromne emocje wzbudziły także biznesowe potyczki w Monopol. Rozstawaliśmy się nie tylko bogatsi o zarobione miliony, ale przede wszystkim zadowoleni z dobrej wspólnej zabawy.

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski