Za nami pierwszy dzień rozgrywek I Powiatowych Mistrzostw w grę komputerową League of Legends. Nasza propozycja rozgrywek w tę grę spotkała się z ogromnym odzewem. Początkowo zgłosiło się aż 20 drużyn ! Ostatecznie w turnieju wystartowało 15 pięcioosobowych zespołów.

Składy drużyn LOL PDF

Losowanie zadecydowało o doborze przeciwników; jednej drużynie „Cloud Seven” przypadł „szczęśliwy los” i swoją eliminacyjną rozgrywkę odbyła z teoretycznie słabszym zespołem, wylosowanym z drużyn, które przegrały swoje pierwsze mecze. Do drugiej tury eliminacji zakwalifikował się też jeszcze jeden zespół z dogrywek. Ostatecznie do ćwierćfinału przeszło 9 drużyn: „Szampony Macieja”, „Ości na drugi talerz”, „SSDJ Kejran eSport”, „Team Dicknitas”, „Złotnickie Koksy”, „Team of the Down”, „OPDinozauryTEAM”, „Cloud Seven”, „Malinowy Nos”.
Ćwierćfinał zakończy się meczem drużyn „Dicknitas” kontra „Malinowy Nos” w piątek rano. Drużyny, które już zapewniły sobie grę w półfinałach to: „Ości na drugi talerz”, „Cloud Seven”, „OPDinozauryTEAM” i „Team of the Down”.
Zapraszamy do kibicowania kolegom i obserwacji meczy na Browarową w piątek 22.012016r. od godz. 9.00. W chwili wolnej możecie ostudzić emocje na sali gimnastycznej i siłowni lub pograć w oldscoolowe gry planszowe.
Niech moc LoL-a będzie z Wami!

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski