Firma Kapral-Car  działająca z upoważnienia Marszałka województwa, Stacja Demontażu Pojazdów znajdująca się w Mamliczu koło Barcina poszukuje na okres zimowych ferii uczniów, którzy chcieliby zdobyć trochę doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Działalność firmy jest ściśle związaną z motoryzacją, ale także częściowo z Ochroną Środowiska (stacja demontażu pojazdów). Firma szuka uczniów na ferie zimowe, ale byłaby również możliwość pracy weekendowej po feriach.

Formularz zgłoszeniowy poniżej:

http://www.kapral-car.pl/autokasacja-formularz-dla-ucznia.html

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski