W środę 18 czerwca br. w ZSN w Piechcinie rozstrzygnięta została IV edycja Wielkiego Konkursu Ortograficznego, w której wzięło udział  kilkudziesięciu uczestników. Wśród nich byli również uczniowie naszej szkoły. Z przyjemnością informujemy, że tytuł Mistrza Ortografii zdobyła Agnieszka Kwiatkowska, uczennica I klasy Technikum Budownictwa. Zwyciężczyni gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w potyczkach językowych.

Na 1 zdjęciu: mistrzyni Agnieszka ze swoją nauczycielką języka polskiego panią Agnieszką Mielcarzewicz i organizatorką konkursu panią Iloną Kopeć.

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski