Dnia 4 czerwca 2014 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Karłowskiej w Żninie uczestniczyli w konkursie „Rozśpiewana Wyspa” pod patronatem Burmistrza Łabiszyna, który odbył się w amfiteatrze na wyspie przy ŁDK.

Wykonawcy oceniani byli w czterech kategoriach wiekowych, nasi uczniowie w kategorii: dorośli powyżej 16 roku życie, I miejsce wyśpiewał Dawid Kowalewski z klasy III Technikum Informatycznego, a II miejsce zajęła Paulina Kieruj z klasy I Technikum Informatycznego. Opiekę nad uczniami sprawowały, a zarazem mocno trzymały kciuki: pani Edyta Szóstak-Ławińska i pani Beata Borowiak-Jaźwińska.

 

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski