W dniu 15 kwietnia 2014 roku odbyła się XV Edycja Powiatowego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Konkurs składał się z dwóch etapów – drużynowego, a następnie indywidualnego. W części drużynowej reprezentanci naszej szkoły w składzie: Mariusz Sucharski, Patryk Sucharski oraz Piotr Jabłoński uzyskali bardzo dobry wynik, zajmując wysokie II miejsce. Po części drużynowej nastąpiły zmagania indywidualne, gdzie wystąpiła szóstka najlepszych uczniów z pierwszego etapu. W tej części konkursu bezkonkurencyjny okazał się uczeń naszej szkoły Mariusz Sucharski, który bardzo dobrze odpowiadając na pytania jury sięgnął po zwycięstwo w całym konkursie.

Nagrody w postaci sprzętu turystycznego nasi uczniowie otrzymali podczas sesji Rady Powiatu, która odbyła się 6 maja 2014.

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski