26 kwietnia odbyła się ogólnopolska impreza motocyklowa – zwana Rajdem Pałuk, której współorganizatorem był UKS Mechanik. Na starcie pojawiło się 300 motocyklistów i quadowców. Osobno przygotowano trasy i zadania dla grup offroad i tzw. asfaltowców. Trasy przebiegały na terenie gmin Barcin, Żnin, Mogilno, Łabiszyn, Dąbrowa i Gąsawa. Na zakończenie rajdu zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy mogli skosztować grochówki i kiełbasek przygotowanych przez uczniów i nauczycielki klas TTŻ.

Filmik z rajdu:

 

Głównymi organizatorami byli:

(w kolejności alfabetycznej)

Karolina Grycza

Paweł Grycza

Paweł Kwaśniewski

Andrzej Nowak

 

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/rajdpaluk

http://rajdpaluk.com.pl/

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski