Nasz wielokrotnie nagradzany motorowodniak Olek Goliński hula po akwenach Polski i nie tylko. Przypomnijmy, że w zeszłym roku zdobył tytuł II wicemistrza Polski i UWAGA! UWAGA! wygrał Grand Prix Europy i został mistrzem Niemiec w klasie OSY-400.  Miesiąc temu na Motorowodnych Mistrzostwach Europy w Chodzieży zajął 5 miejsce i utrzymał tytuł wicemistrza Polski. A te osiągnięcia gwarantują Olkowi powołanie do kadry narodowej w przyszłym roku. Pytany o najciekawsze momenty swojej motorowodnej przygody opowiada mrożącą krew w żyłach historię (z happy endem na szczęście) o tym jak po kontuzji opatrzony i pozszywany wziął udział w decydującym wyścigu i … stanął na podium, o tym jak zapomniał o kluczykach odpalających łódkę i przez to … sami go zapytajcie. A pływanie (ślizganie?, wodą zasuwanie?) to nie jedyna jego pasja i nie jedyne turniejowe osiągnięcia. Olek z sukcesami zajmuje się modelarstwem. Wkrótce Wam o tym napiszemy.

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski