W maju i czerwcu nauczyciele wychowania fizycznego przeprowadzili w naszej szkole rozgrywki w ramach Mistrzostw Szkoły w piłce nożnej chłopców. W turnieju wzięła udział większość klas naszej szkoły. Po zaciętych pojedynkach do półfinałów dotarły klasy II a BS, III a BS, II TM/TB oraz klasa I TI. Do pierwszego półfinału nie stawiła się będąca w roli faworyta klasa II, co spowodowało niespodziewaną obecność w finale jedynej klasy pierwszej. W drugim półfinale zdecydowanym zwycięzcą okazała się klasa II a TM/TB. Trzecie miejsce przypadło klasie III a ZSZ. W wielkim finale faworyzowana klasa II podejmowała skazanych na pożarcie pierwszaków. Mecz rozpoczął się bardzo nerwowo w wykonaniu obydwu drużyn. Było dużo nieskładnych akcji, nieporozumień i wzajemnych pretensji. Szybciej grę opanowali doświadczeni drugoklasiści i wyszli na prowadzenie. Mimo optycznej przewagi nie potrafili udokumentować dobrej gry kolejnym golem. Pierwszaki nastawiły się na grę z kontry i okazało się to bardzo skuteczne. W drugiej połowie padła wyrównująca bramka i mimo dążenia obydwu drużyn do zmiany wyniku ten nie uległ zmianie. Do rozstrzygnięcia wyniku potrzebna była dogrywka. Bardzo emocjonująca i nerwowa z karami indywidualnymi oraz zespołowymi dla obu drużyn. W momencie kiedy wszyscy oczekiwali karnych zawodnik klasy I TI przeprowadził znakomitą indywidualną akcję zakończoną pięknem strzałem. Tym sposobem klasa I TI spowodowała wielką sensację wygrywając cały turniej i zostając Mistrzem Szkoły w piłce nożnej. Bramki w finale strzelali Konrad Gałązka dla II TM/TB oraz Adam Mrowiński i Norbert Dykas dla klasy I TI. Mecze sędziował Mariusz Ćwikliński.