W dniu 7 marca 2014 r.  rozegrano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Żninie Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. Do zawodów  stanęło 18 chłopców i 16 dziewcząt reprezentujących szkoły: ZSN  Piechcin, ZSP Mogilno, ZSP Gąsawa, ZSEH  Żnin, I LO Żnin i ZSP Żnin.

Zawody rozgrywane były w systemie do dwóch przegranych. Rywalizację zdominowali uczniowie z Mogilna i ZSP w Żninie. Sukces z poprzedniego roku powtórzyła Joanna Olszanowska z naszej szkoły, która została mistrzynią powiatu. Wśród chłopców wygrał Matusz Konieczny z ZSP w Mogilnie a drugie miejsce zajął Mateusz Wiese z ZSP w Żninie.

 

Dziewczęta:

I miejsce:  Joanna Olszanowska – ZSP Żnin
II miejsce: Anna Jędrzejewska – ZSP Mogilno
III miejsce: Kinga Jędrzejewska – ZSP Mogilno
IV miejsce: Katarzyna Tomaszewska – ZSEH Żnin

 

Chłopcy:

I miejsce:  Mateusz Konieczny – ZSP Mogilno
II miejsce: Mateusz Wiese – ZSP Żnin
III miejsce: Paweł Sobota – ZSP Gąsawa
IV miejsce: Paweł Sajdak – ZSP Żnin

 

 

Zawody podsumowali  i wręczyli  puchary:  starosta Zbigniew Jaszczuk  i dyrektor szkoły Leszek Kowalski. Nad całością czuwał nauczyciel wychowania fizycznego z ZSP w Żninie Tomasz Wysoki.

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski