18 grudnia 2018 roku w hali I LO w Żninie odbył się XXIV Świąteczny Turniej Piłki Nożnej Halowej Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiło wszystkie 9 szkół z powiatu żnińskiego. Reprezentacja naszej szkoły znalazła się w trudnej pięciozespołowej grupie. Zmagania rozpoczęliśmy od wygranego 5-1 meczu z ZSS Żnin, następnie pokonaliśmy 3-2 drużynę z Janowca by w kolejnym pojedynku zremisować z I LO ze Żnina, w ostatnim grupowym meczu po bardzo nerwowej końcówce remisujemy z drużyną z Barcina i tym samym zajmujemy pierwsze miejsce w grupie. Mecz finałowy rozgrywamy z drużyną organizatora zawodów ZSEH Żnin. Spotkanie rozpoczynamy bardzo dobrze i wychodzimy na prowadzenie 2-0, niestety w drugiej połowie tracimy dwie bramki i mimo dobrych okazji nie udaje nam się strzelić zwycięskiego gola. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W naszej bramce pewnie broniącego Pawła „Rambo” Braciszewskiego, zastępuje Radosław Ciechna, który broni dwa strzały przeciwników i przy pewnych strzałach Kasjana Różańskiego, Mikołaja Tomczaka i Jakuba Szpeka zostajemy zwycięzcą całego turnieju. Drużyna ZSP Żnin grała w składzie: Paweł Braciszewski, Radosław Ciechna, Kasjan Różański, Jakub Iskra, Jakub Szpek, Paweł Polaczek, Kacper Borkowski, Mikołaj Tomczak i Klaudiusz Kubera, opiekunem drużyny był Mariusz Ćwikliński. Królem strzelców turnieju z pięcioma bramkami został uczeń ZSP Paweł Polaczek, natomiast wyróżnienie w naszej drużynie otrzymał Kacper Borkowski. Jednak to cała drużyna pokazała duże umiejętności , ogromne zaangażowanie i zasłużyła na wielkie brawa.