We wrześniu, w Żnińskim Domu Kultury, odbyła się uroczysta gala wręczania nagród za najlepsze wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i artystyczne. Z radością informujemy, że w gronie laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły. Patryk Janus, obecnie chodzi do III klasy Technikum Mechanicznego, otrzymał Stypendium Starosty Żnińskiego na rok szkolny 2016/2017. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów naukowych.

 

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski