We wrześniu odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Powiatu w LA. Nasza szkoła zajęła III miejsce.

Najlepsze miejsca w poszczególnych dyscyplinach zdobyli:

Dziewczęta

  • 100 m- III miejsce – Dudek Dominika
  • skok w dal – III miejsce – Dudek Dominika
  • 800 m- III miejsce – Napierała Karolina
  • sztafeta 4x 100 m- II miejsce – Dudek Dominika, Kuźniarek Angelika, Lizak Michalina, Paduch Jaśmina

Chłopcy

  • 100 m- III miejsce – Nowak Tobiasz
  • skok w dal – II miejsce – Dzik Bartosz
  • sztafeta 4x 100 m – I miejsce – Dzik Bartosz, Jakubowski Norbert, Nowak Tobiasz, Przybył Dominik, Rąpała Patryk, Wojtasiak Patryk, Felski Patryk

Na początku grudnia w Powiatowych Mistrzostwach W Piłkę Ręczną Dziewcząt zajęliśmy I miejsce. Ten znaczący sukces, który zakończył się wygraną w finale z Liceum Ogólnokształcącym w Żninie, zapewniły nam uczennice:

Kuźniarek Angelika, Napierała Karolina, Ciesielka Aneta, Rymarkiewicz Daria, Podwysocka Karolina, Jamrug Judyta, Krachel Mirka, Sawicka Eliza, Kobierska Marta, Turek Małgorzata, Ulatowska Judyta, Standzon Agata, Nowak Ania, Świtała Kasia.

W październiku w naszej szkole odbył się szkolny etap XXIV Ogółnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, w którym I miejsce zajął uczeń klasy I Technikum Technologii Żywienia i Usług Gastronomicznych – Eryk Daniel. Eryk uplasował się również na I miejscu w etapie powiatowym tejże olimpiady, dzięki czemu zaklasyfikował się do etapu okręgowego.

XII miejsce zajęła grupa uczniów naszej szkoły startująca w Ogólnopolskim Projekcie „ Czas na zdrowie” organizowanym przez Bank Ochrony Środowiska. Zorganizowali Festyn Zdrowia, w którym wzięli udział nie tylko uczniowie naszej szkoły ale też gimnazjaliści i zaproszeni goście. Wyróżniony zespół AKTYWNI-ZDROWI to kreatywni ludzie naszej szkoły : Aneta Nitka, Marta Górska, Anna Grzempczyńska, Sara Robaczewska, Maria Turek, Weronika Wesół, Agata Standzon, Judyta Ulatowska, Marta Kobierska, Natalia Fojutowska i Tomek Manikowski.