W ostatnim tygodniu września w naszej szkole zainaugurowały rozgrywki ligowe w piłkę nożną na konsoli. Do rozgrywek zgłosiło się 16 uczniów, którzy reprezentują najlepsze kluby piłkarskie z całej Europy. Po pierwszej kolejce liderem została Borussia Dortmund (grający Krzysztof Tamborski z II TM), która wygrała z SSC Napoli 5 : 0. Wiceliderem tabeli została natomiast Chelsea Londyn (grający Mateusz Włodarczak z IIa ZSZ), która ograła Lech Poznań 4 : 0.
Druga kolejka spotkań odbędzie się już w najbliższą środę 7 października, przy sali gimnastycznej od godziny 15.30. Wszystkich chcących na żywo oglądać zmagania ligowców serdecznie zapraszamy.
W pliku TUTAJ prezentowane są wszystkie wyniki pierwszej kolejki, aktualna tabela oraz zapowiedź drugiej środowej kolejki spotkań.

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski