16 kwietnia 2015 roku w Starostwie Powiatowym w Żninie odbył się konkurs „Wiedzy o samorządzie terytorialnym”. Nasi uczniowie odnieśli znaczący sukces zajmując wysokie trzecie miejsce. Poza tym, Dominik Małecki awansował do najlepszej szóstki konkursu. Nagrody i wyróżnienia za poszczególne miejsca zostaną wręczone podczas sesji Rady Powiatu. Naszą szkołę w zmaganiach reprezentowali: Danuta Kubiak z klasy II aTŻiUG, Dominik Małecki z klasy I TI oraz Jakub Szymański z klasy I TB.

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski