29 marca zakończył się konkurs na palmę wielkanocną i kropidło pałuckie, organizowany między innymi przez naszą szkołę. Zgłoszono ponad 60 palm i kropideł, z których komisja konkursowa wybrała te najlepsze. Szkolna palma zajęła II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, stowarzyszeń i sołectw. Pozostałe kategorie obejmowały przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja. Osobną kategorię stanowiły kropidła. Cenne nagrody (tablety, pendrive’y i statuetki) wręczali m. in. burmistrz Żnina – Robert Luchowski oraz dyrektor ZSP – Leszek Kowalski. Organizatorzy serdecznie dziękują zaangażowanym nauczycielom z naszej szkoły (Beata Nowak, Lidia Droszcz, Tomasz Wysocki, Radosław Swigon) oraz uczniom – Marii i Małgorzacie Turek, Marice Kaźmierczak, Natalii Buzalskiej, Damianowi Rybakowi i Szymonowi Pogożale.
Zobacz spot reportażowy z tego wydarzenia!