Coroczna akcja „Góra Grosza” w naszej szkole cieszy się ogromnym zaangażowaniem młodzieży i nauczycieli. Przyświecające jej hasło „Jeden grosz znaczy niewiele, ale góra grosza jest największa na świecie”  jest bardzo wymowne i motywuje Nas do pomocy.

W XV edycji akcji „Góry  Grosza” wzięło udział  16 klas z naszej szkoły.

Zebrano 639,45 złotych.

Nagrodzono trzy klasy, które zebrały największą sumę monet lub sztuk monet.

Zwycięzcami zostały następujące klasy:

  • klasa IIa ZSZ – I miejsce,
  • klasa IIb TŻiUG – II miejsce,
  • klasa IIIa ZSZ    – III miejsce.

Zwycięzcy otrzymują nagrody finansowe, które zostały ufundowane przez:

  • Dyrektora Szkoły Leszka Kowalskiego oraz nauczycieli:
  • Ks. Szymona Ciesielskiego,
  • Ks. Mariusza Orlikowskiego,
  • P. Edytę Szóstak- Ławińską,
  • P. Beatę Borowiak- Jaźwińską,
  • P. Annę Szkutnicką.

Wszystkim klasom serdecznie dziękujemy.

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski