Samorząd uczniowski z naszej szkoły oraz Szkolne Koło PCK  włączyli się do akcji charytatywnej „Hardkorowa paczka”. Oficjalne przekazanie „pluszaków” do Centrum Pomocy Rodzinie w Żninie, nastąpiło dnia 5 grudnia 2013 roku.

W niedzielę na naszej sali gimnastycznej odbyła się Hardkorowa Zumba. Uczestniczył w niej jeden z organizatorów tej akcji pan Robert Burneika. Zaprosiliśmy go również do naszej nowej siłowni.

Od 12.03 do odwołania zostają zawieszone zajęcia dydaktyczne. Młodzież do szkoły nie przychodzi. Dotyczy to również praktyk zawodowych klas technikum, zajęć z projektów unijnych. Młodociani pracownicy z klas BS I St. nie uczęszczają do szkoły, ale w dni praktyk zawodowych chodzą do pracodawcy na dotychczasowych zasadach. Osoby uczestniczące w kursie sprzedawcy mają zawieszone zajęcia od 16 - 25.03.2020.
Zachęcam młodzież do wykorzystania czasu na nadrobienie zaległości w nauce na zasadzie samokształcenia i e-learningu w porozumieniu z nauczycielami! Przypominam o zachowaniu rozsądku i podstawowych zasad higieny.
Dokładne informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach
Z poważaniem;
dyr. szkoły Leszek Kowalski